Opis

AKCEPTUJEMY BON TURYSTYCZNY

Balaton jest budynkiem murowanym i ogrzewanym w terminie od 30 września do 25 kwietnia. Do dyspozycji gości mamy 50 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4, osobowych z łazienkami, oraz apartament dla 6-7 osób.

Do plaży przez centrum i deptak jest niecałe 800 m, a przez cudowny pachnący żywicą las sosnowy ok. 900 m.

W całym obiekcie, jak i na ogrodzie udostępniamy bezpłatne WiFi. Salon posiada kominek, przy którym w chłodniejsze dni można się ogrzać. Dodatkowo duży telewizor w klimatyzowanym salonie, wyposażonym dodatkowo w duże drewniane stoły, gry planszowe, książki, stół bilardowy. Duża sala i ogród zapewni Państwu doskonałe warunki do zabawy i spędzania wolnego czasu wspólnie z innymi gośćmi naszego pensjonatu lub ustronnie we własnym towarzystwie. W ogrodzie udostępniamy Państwu plac zabaw dla dzieci, stoły i ławy biesiadne oraz grille.

Na parterze znajduje się duża kuchnia z kompletem naczyń i sztućców, toster, czajniki, kuchenka elektryczna i piekarnik - można samodzielnie przygotować proste posiłki.

W cenie pobytu serwujemy naszym gościom śniadania w formie bufetu w godzinach 08.00 - 10.00.

Na zewnątrz możemy zorganizować Państwu imprezę przy ognisku oraz grillu (dostępne grille). Dla dzieci proponujemy plac zabaw, dużą piaskownicę ze świeżym piaskiem, zabawki i wszystko w zasięgu wzroku. Dodatkowo na wyposażeniu pensjonatu są parawany plażowe, w każdym pokoju i dodatkowo u obsługi.

Bezpieczny i bezpłatny parking dla wszystkich naszych gości. Cały teren jest ogrodzony, bezpieczny dla dzieci. Każdy z klientów oprócz kluczy do pokoi otrzymuje klucz do furtki i drzwi głównych.

W obiekcie można bezpłatnie wypożyczyć rowery, a okolica stwarza dogodne warunki do jazdy na rowerze i wędkowania.

Opis Pokoi

Do dyspozycji gości mamy pokoje 2, 3, 4, 6-osobowe, każdy z łazienką. Łazienki posiadają podgrzewaną podłogę, która w zimowe dni ogrzeje stopy. Większość pokoi posiada balkony. W każdym pokoju znajduje się bezpłatny internet WiFi oraz tv cyfrowa.

Niektóre z pokoi posiadają balkony.

Dodatkowo na wyposażeniu pokoi jest parawan plażowy, pościel, koce, zmiotka itp.

Wyślij zapytanie

BALATON
BALATON

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu rowy.pl

+48 513 088 278 +48 509 545 584